Kontakt z nami

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej firmie, oferowanych przez nas usługach zapraszamy do skorzystania z jednego z kanałów komunikacji.

Informacje kontaktowe

Nasze biuro

Węglew, ul. Bukowa 13
62-590 Golina
}

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 7 00 – 15 00
v

Kontakt

Napisz do nas

  Kto jest administratorem moich danych osobowych?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest KANWOD Wiesław Tarczyński z siedzibą w Węglewie, Węglew ul. Bukowa 13, 62-590 Golina.

  Jaki jest cel przetwarzania moich danych osobowych?

  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Ciebie za pomocą formularza kontaktowego pytanie.

  Jak jest podstawa prawna przetwarzania?

  Podstawą przetwarzania Twoich danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony.

  Jak długo będą przetwarzane moje dane osobowe?

  Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Jaki mam prawa w związku z przetwarzaniem?

  Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Czy podanie danych osbowych jest dobrowolne?

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.