KANWOD Wiesław Tarczyński

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju od 1991 roku.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

KANWOD Wiesław Tarczyński to znana polska firma działająca na terenie całego kraju od 1991 roku. Długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników przy zastosowaniu nowoczesnej technologii, urządzeń oraz sprzętu specjalistycznego pozwalają realizować nawet najbardziej złożone zadania. Zlecone nam inwestycje realizujemy profesjonalnie i terminowo, udzielając długich okresów gwarancji.

Główny zakres działalności, w których specjalizuje się Firma KANWOD:

9

Budowa sieci kanalizacyjnych wraz z uzbrojeniem i obiektami kanalizacyjnymi.

9

Budowa oczyszczalni ścieków oraz przepompowni.

9

Budowa sieci i magistrali wodociągowych.

9

Budowa stacji uzdatniania wody.

9

Wykonanie przecisków i przewiertów pod przeszkodami, drogami, ciekami wodnymi i torami.

Zastosowanie wiertnicy poziomej ze sterowaniem optycznym, z oprzyrządowaniem do mikrotunelingu, w zakresie wykonywanych średnic ø 150 ÷ 600 mm i długości do 60.0 m oraz przecisków w zakresie średnic ø 150÷400 mm.
9

Zabezpieczenie ścian wykopów budowli ze stalowych profili wbijanych przy użyciu wibratorów z zasilaniem hydraulicznym.

Napisz do nas

  Węglew ul. Bukowa 13, 62-590 Golina

  663 122 214

  sekretariat@kanwod.pl

  Administratorem Twoich danych osobowych jest KANWOD Wiesław Tarczyński z siedzibą w Węglewie ul. Bukowa 13, 62-590 Golina.

  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Ciebie za pomocą formularza kontaktowego pytanie. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony.

  Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

  Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.